Školní družina

Přechod na stránky o školní jídelně
Automatická změna obrázku (zapnout/vypnout)

?


Dobrý den,
v naší ŠD Vás přivítají paní vychovatelky Štěpánka Nováková, Petra Ludvíková, Tereza Nováková a vedouci družiny paní Alena Říhová.
Máme 4 oddělení ŠD s kapacitou 120 míst .
Budeme si tu hrát, kreslit, vyrábět zajímavé výrobky, chodit na procházky, na hřiště Dynama, kde si vyzkoušíme atletické disciplíny, v zimě pak bobování. Zažijeme i opékání buřtů s hrami na školním hřišti, dětský den, návštěvy knihovny, výstavy, ZOO v Horšově, vycházky po okolí se zkoumáním přírody. Celý rok jste zapojeni v bodovací soutěži. Body dostáváte za to, že vyrábíte, kreslíte, soutěžíte, jste hodní, pomáháte kamarádům i vychovatelkám. Za to jste pak odměněni na konci školního roku diplomem a malou odměnou. Do ŠD si také musíte přinést nějaké potřebné věci: balík papírových kapesníků, ručník, tepláky na převlečení, každý den musíš mít svačinu a pití.
Stažení přihlášky a rozpisu odchodů
Viz:Vnitřní řád školní družiny

Přihlašování do ŠD (stažení přihlášky a rozpisu odchodů):
Nově možné už v červnu – termíny jsou vyvěšeny ve vašich školkách, poté v přípravném týdnu, to je poslední týden v srpnu - dva pracovní dny před zahájením školního roku 8:00-14:00. Následně pak 1. školní den ve školní družině.


Telefonní kontakt je: 607 845 333, na náš telefon se dovoláte v době 6:00-7:50, pak až 13:00-13:30, poté 15:00-16:00 (v jídelně nebo při činnostech nemůžeme vaše telefonáty vyřizovat).


Fotogalerie družiny